ÚVOD O MNE REFERENCIE CENNÍK CERTIFIKÁTY REGRES INÉ KONTAKT KRANIOSAKRÁLNA TERAPIA

NOVINKY

 

Vitajte priatelia. Idete odprevadiť svoju polovičku na terapiu, tak využite čas čakania a nechajte sa ostrihať šikovnou kaderníčkou Gabikou. Samozrejme môžete jej kadernícke služby využiť bez terapie u mňa. Najlepšie sa objednať vopred na tel. čísle 0948 443 200, aby bola voľná. Patrí sa predstaviť, Gabika jej slovami :-)

 

  Volám sa Gabriela Ondruššeková, narodila som sa 25.6.1973 v Bratislave. Mojí starí rodičia boli kaderníkmi, tak som sa ako dieťa stretla s touto zaujímavou a kreatívnou prácou. Rozhodla som sa nasledovať svojich starkých, dedko ma učil, že nieje to len profesia, je to poslanie. Práve preto sa snažím pri práci navodiť rodinnú atmosféru a prispôsobiť svoj čas potrebám zákazníka. Na každého klienta mám približne hodinu, dávam možnosť zákazníkovi po ťažkom dni zrelaxovať.

  Pár slov o mojej práci. Som vyučená dámska, pánska a detská kaderníčka. Pracujem v odbore vyše 20 rokov, väčšinou s nemeckou vlasovou kozmetikou Londa. Ponúkam produkty izraelskej značky Mon Platin, ktoré sú bez parabénov a Brazílsky keratín (BK) COCOCHOCO. Je to vlasová dvojmesačná kúra na vlasy, ktorá obnovuje a zaceluje porózne (zničené) vlasy a dodáva im prirodzený lesk a elastycitu. Samozrejmosťou sú poradenské služby (voľba strihu, farby, účesu). Srdečne ďakujem za Vašu dôveru a teším sa na Vás.

              

                       KERATÍN pred aplikáciou                                             KERATÍN po aplikácii

 

                                 

                                   Spoločenský účes 1                                                           Spoločenský účes 2

 

Pre klientov prichádzajúcich MHD:

- pre spojenie autobusom a električkou ( kliknúť sem )

- ako prísť pešo zo zástavky Pri kríži na Nejedlého 71 ( kliknúť sem )

Adresa : Bratislava, Dúbravka, ul. Nejedlého 71, prízemie.

 

 

 

 

NOVINKY

Kaderníctvo TREND-M

  Vitajte priatelia. Idete odprevadiť svoju polovičku na terapiu, tak využite čas čakania a nechajte sa ostrihať ...

ÚvodO mneReferencieCenníkCertifikátyREGRESInéKontaktKraniosakrálna terapia

Všetky práva vyhradené © 2024 Harmonická masáž, Powered by ENABLE
tvorba web stránok enable tvorba web stránky webdizajn webdesign webdeveloping www.tvorbawebstranky.sk www.tvorbawebstranokenable.sk www.webdizajnenable.sk webdesignenable.sk www.tvorbastranokweb.sk www.enable.sk